15 · 12 · 2019

Dace un Nils

Pierasts Ziemassvētku fotosesijā doties uz iekārtotu studiju, pie izrotātas eglītes, ieritināties pledā un izbaudīt ģimenes kompāniju. Bet var arī doties uz mežu, meklēt savu ideālo eglīti, to izrotāt, uzrīkot ziemas pikniku un lieliski pavadīt dienu svaiga gaisā ar savējiem! Un atsaucoties uz Daces rudens fotosesiju - šī ziemas sesija pilnīgi noteikti ir kļuvusi par vēl mīļāku! Gaidām nākošo fotosesiju! :)

30 · 11 · 2019

Montas un Māra ģimene

Laikā, kad pēc kalendāra vajadzēja būt baltai un sniegotai ziemai, ārā bija kārtīgs rudens. Tieši pēc fotosesijas gan uzsniga burvīgs, pat pasakains sniegs... 

25 · 10 · 2019

Inelingerie sesija

Es neesmu reklāmas fotogrāfs, bet dzīve piespēlēja iespēju safotogrāfēt burvīgos Inelingerie tērpus. Teju vai var teikt, ka audumu veikalā pats Liktenis mani saveda kopā ar tērpu autori Inesi! Un kā jau tas mēdz notikt - lai gan svešas, tomēr bijām uz viena viļņa. Un tapa šīs bildes, kas nemaz nav klasiska reklāma , bet, manuprāt, ļoti labi parāda, ka sieviete var justies kā Dieviete atbilstošā tērpā... Turklāt, pat ja šādi tērpi nav Tavā ikdienas garderobē, varu piedāvāt sesiju līdzīgā noskaņā. Sadarbībā ar Inelingerie tērpus var iznomāt sesijām atsevišķi!

16 · 10 · 2019

Katrīna

Katrīna. Manas meitas pirmā bērnu dārza audzinātāja. Kādā brīvā darba dienas rītā tikāmies Mežaparkā uz nelielu sesiju. Izbridām pa rudens lapu kaudzēm un izrunājāmies par visu. Dažubrīdi pieķēru sevi pie domas - hei, beidz runāt par dzīvi Dienvidāfrikā, tev taču jābildē! Jā, ar Katrīnu bija tiešām ļoti interesanti sarunāties. Sesijas beigās mēs sēdējām pie Ķīšezera, skatījāmie suz pīlēm un uz brīdim izceļojām visu pasauli, lai atgrieztos te pat, siltajos saules staros un tad atkal jau dotos savās ikdienas gaitās....

03 · 10 · 2019

Dace

-"Es gribu jaunas bildes!" -"Ok, man ir ideja!" Dažkārt fotosesijas ir tieši tik spontānas, tik vienkāršas un ātras! Protams, tas veiksmīgi nostrādā uz jau pazīstamiem cilvēkiem. Ar svešu cilvēku tomēr iesaku nesteigties, jo svarīgi ir iepazīties, uzticēties viens otram. Bet, ja rudenī ir saulaina diena, tad to tomēr jāsteidz izmantot! :) Dace ir mana ilggadēja modele, kurai ir bijušas fotosesijas dažādos gada laikos. Bet līdz šim šī varētu būt mana favorīte! Kas zin, ko nesīs ziema?!

14 · 09 · 2019

Kristīne

Katra sieviete ir pelnījusi sev vismaz vienu skaistu fotosesiju. Lai tā ir kā dāvana tavā dizmšanas dienā! Pirms Kristīnes fotosesijas es ļoti uztraucos, jo kā iedvesmas bildes kalpoja izcilu fotogrāfu darbi. Latiņa bija uzlikta ļoti augstu... Par laimi, pēc sesijas kauns par šīm fotogrāfijām man nav, priecājos, ka izkāpu no savas komforta zonas. Šīs, savā ziņā buduāra fotogrāfijas, ir manas pirmās šajā lauciņā. Izmēģināt ko pilnīgi svešu ir izaicinoši un interesanti. Un es priecājos, ka Kristīne pilnībā speja iznest šo tēlu un ne brīdi nesakautrējās kameras priekšā!

01 · 09 · 2019

Kika

Paturpinot rudmataino meiteņu fotosēriju... Reizi gadā mana draudzene tiek pie fotosesijas. Katru reizi cenšamies izmēģināt ko jaunu. Ja klients ne vienmēr ir gatavs piekrist kādai neparastākai lokācijai, tad mēs vismaz ar šīm sesijām varam piepildīt savu kāri pēc trendīgām vietām, kuras tai brīdī ir aktuālas daudziem. Šogad laimīga loze krita uz jauno Tallinas ielas kvartālu. Nav zināms, cik populāra šī vieta būs nākošajā vasarā, bet šovasar šī noteikti ir TOP - ne velti dažādu žurnālu vāku un modes lappušu sesijas tapušas tieši te!

15 · 08 · 2019

Elīna

Tepat Rīgā ir vietas, kur iebrist zālē un kā kārtīgā rudenī sasmaržot siena smaržu, kur dzirdēt, kā sisina sienāži, kur pamazām viss iekrāsojas dzeltens... Un ja man līdzi brien meitene ar rudiem m atiem, tad fotosesija man automātiski kļūst par vienu no mīļākajām, tada nu es esmu! :)

06 · 08 · 2019

Meistarklase pie Koshumm

Es pilnībā cenšos izmantot katru iespēju mācīties, lai paplašinātu savu redzes loku. Koshumm rīkotā meistarklase bija burvīga visās jomās. Pirmkārt, Liāna ir fantastiska fotogrāfe, kura nebildē, bet fotogrāfē un rada mākslu! Tad atļaušos atzīties mīlestībā pret viņas balsi (paklausieties kādreiz viņas Story Instagramā). Un vērot Liānu darbā ar klientu, viņas darba stilu, viņas uzskatus par pozēšanu, tas viss radīja lielu iedvesmu man. Pavisam drīz jau taps šīs meistarklases iedvesmotas sesijas, bet līdz tam pavisam nedaudz jāpaciešas!

29 · 07 · 2019

Zane

Zane ir mana klasesbidrene no 1.klases. Visu pamatskolā mācījāmies kopā, bet līdz ar pārvākšanos prom, mūsu kontakti pamazām izzuda. Pirms pāris gadiem atkal satikāmies un atkal mums bija interesanti kopā, atkal jau bija par ko parunāt. Abas bijām vienā vasarā kļuvusas par precētām dāmām, abām nākošajā gadā mazuļi piedzimuši. Un ta es jau kādu laiku gribēju safotogrāfēt Zani tā, kā es viņu redzu - skaistu sievieti, kas uz brīdi aizmirst par darba pienākumiem, par vīru un bērnu...

21 · 07 · 2019

Sandras vecmeitu ballīte

Katra vecmeitu ballīte ir savādāka. Pirmkārt, katra līgava cer, ka tas būs viņas vienīgā vecmeitu ballīte, līdz ar to - tai jābūt ļoti jaukai, foršai, tieši tādai, kas sagādātu prieku topošai sievai. Šajā gadījumā - Sandras māsa saorganizēja ballīti ar tuvākajām draudzenēm, tētis atveda līgaviņu, bet mamma pievienojās, lai dotu savu viedo padomu. Vai varbūt vēl sirdsmīļāk? :)

19 · 07 · 2019

Sandra

Sievietes mēdz salīdzināt ar labu vīnu. Šīs sesijas laikā, es pārliecinājos, ka ir sievietes, ko var salīdzināt tikai un vienīgi ar izcilu šampanieti. Sandra ir tik dzirkstoša, smaidīga un skaista! Viņas smaids pilnībā apbūra mani!

18 · 07 · 2019

Ilga

Mini sesija Ilgai pilsētas parkā vasaras dienā. Pavisam vienkārši, bet ar uzsvaru uz skaistu, jaunu sievieti. Es ticu, ka skaistas fotogrāfijas var būt kā terapija un terapijai ne vienmēr jābūt ilgi plānotai ar dažādiem papildus elementiem. Vasarā, ar sauli debesīs un zaļumiem apkārt, ir pilnīgi pietiekoši, lai uzvilktu savu raibāko kleitu un ļautos burvībai - fotoaparāta, saules un gaismas burvībai....

18 · 07 · 2019

Sieviešu ballīte

Pēc labi padarīta darba, mēs visi esam pelnījuši labu atpūtu. Ar draudzenēm, vasaras naktīm un Prosseco! Šajā pavasarī piedalījos avantūrā, kopā ar Žannu Dubsku un viņas komandu. Kad šī avantūra, vārdā TV šovs "Gatava pārvērtībām", beidzās, bija pienācis to nosvinēt uz viena no Rīgas centra jumtiem! Fantastiska pieredze gan darbojoties TV šovā, gan dzerot šampanieti augstu virs pilsētas kņadas :)

02 · 07 · 2019

Daydreamer meistarklase

Lai paplašinātu savus zinību apvāršņus, devos uz Daydreamers rīkoto Portretu meistarklasi. Satiku fotogrāfu draugus, iepazinos ar jauniem, sasmēlos iedvesmu un jaunas gudrībiņas :)

23 · 06 · 2019

Jāņu meitenes

Katru gadu Jāņus svin kopā ar draugiem. Kamēr puiši sāk gatavot ugunskuru un saulīte pamazām virzās uz rieta pusi, meitenes ar saviem puķu vainagiem dodas pļavās. Pie Daugavas plešas gana skaisti lauki, kur noķert Saulgriežu maģiju.

22 · 06 · 2019

Amandas un Gaida ģimenes fotosesija

Ģimene ir liela svētība, tāpēc te pavisam neliels ieskats kādas ģimenes neformālā sesijā. Laikam ejot, varu apgalvot - ir svētīgi iemūžināt bērnus ne tikai kopā ar vecākiem, bet arī ar vecvecākiem, onkuļiem un tantēm, ar mājas mīluļiem. Laikam ejot, tik daudz kas paliks tikai mūsu atmiņās. Bet ja redzam pierādījumu, ka šāds suns ir tiešām bijis kā mazs zirgs un vectēvs tik tiešām spēja izlēkāt līdzi futbola bumbai - tās atmiņam mūžam paliks pieaugušo bērnu sirdīs! Ģimenes, iemūžiniet savus bērnus kopā ar citiem ģimenes locekļiem!

18 · 06 · 2019

Vecmeitu ballīte parkā

Ikdiena paskrien tik ātri, ka satikt draugus mēdz būt īsts izaicinājums. Bet svētkus ir jāsvin un ja nav ko īsti svinēt, tads svētkus drīkstam radīt mēs paši! :) Piemēram, kopā ar labākajām draudzenēm apmeklēt kādu grima meistarklasi un pēc tās iemūžināt bildēs, cik skaisti izdevies uzkrāsoties. Kāpēc gan ne? Lai nemulsinātu, gan jāsaka, ka šīs bildes ir tapušas kā projekta "Vecmeitu ballīte ar grima meistarklasi" reklāmbildes un redzamās meitenes nesvin īstu vecmeitu ballīti :)

11 · 06 · 2019

Jolantas minisesija

Mini fotosesija pašā pilsētas centrā. Īsais piedzīvojums, kas sniedz lielu prieku - skaists make-up un skaistas bildes pēc sesijas. Šādā minisesijā noteikti ir savādāka gaisotne kā stundu garā, bet neskatoties ne uz ko - process ir patīkams un rezultāts tāpat!

09 · 06 · 2019

Ilzes un Askolda ģimene

Ģimenes fotosesijas ar mazu bērnu vienmēr ir pa pusei skrienošas, aktīvas, ar lielu iespējamību kādam niķim vai kreņķim. Bet ja ir trīs mazi bērni, tad sesija kļūst 3 reizes atraktīvāka!

21 · 05 · 2018

Lindas punča sesija

Ir pierasts, ka fotostudijas ir labs glābējs, ja ārā ir nepatīkami laikapstākļi. Šoreiz vairāk slēpāmies no karstuma studijas vēsumā. Jebkurā fotosesijā ir svarīga klientes labsajūta, bet punča sesiju laikā tas ir izteikti noteicošais! Tāpēc fotogrāfs parūpējas par savām modelēm visos laikos un apstākļos! :)

12 · 05 · 2018

Dace ceriņos

Pirms pamostas pilsēta, pamodāmies mēs un devāmies smaržot ceriņus, visu smaržu paturot tikai sev vienām...

09 · 05 · 2018

Elīza un Pauls

Vasaras tveicē, ļoti labs laiks fotosesijām ir vakaros. Saulei taisoties uz rietēšanu, ir skaista gaisma, turklāt vairs nav jāuztraucas, ka no karstuma nebūs kur tverties. Tiesa, jāņem vērā, ka bērni var būt jau sagurusi pēc garā dienas cēliena, bet nereti vasarā mazajiem enerģija gan pietiek līdz vēlai naktij! :) Tāpat arī šādās pievakarēs gana labs sesijai ir arī teju jebkurš pilsētas parks, nav obligati jāmūk prom tālu no Rīgas, lai tiktu pie bildēm ar dabisku fonu.

01 · 05 · 2018

Lindas vecmeitu ballīte

Maija sākums ir burvīgs laiks, lai sāktu jauku kāzu sezonu. Bet pirms kāzu sezonas vienmēr ir vecmeitu ballītes  Tā nu mana sezona sākās ar Lindas vecmeitu ballītes fotosesiju vienā no skaistākajām Rīgas vietām - Mākslas muzeju.

22 · 04 · 2018

Marika un Jānis

Jūra var vilināt ar savu klātbūtni, bet dažkārt fotosesija pie tās nav nemaz tik patīkama! It īpaši par to jāpadomā punča sesijām, lai topošās māmiņas nepārsaltu vai netiktu sapūstas jauku bilžu vārdā. Par laimi, rezerves variants vienmēr ir turpat - aiz kāpas :) Tā arī mēs, mukām no liela vēja pašā pludmalē un sildījām degunus pavasara saulītē starp priedēm!

30 · 03 · 2018

Sniegputenis

Pilnīgi neplānoti sanāca noķert kārtīgu pavasarīgo cīruļputeni. Pat, ja nav bijis nodoms bildēties, tomēr šādos laikapstākļos kāds kadrs ir jānoķert lai tur vai kas! :)

24 · 03 · 2018

Līga un Toms

Ar Līgu iepazinos pirms pāris gadiem, kad viņa rudenī atsaucās uz manu piedavājumu bezmaksas fotosesijai parkā. Toreiz Toms bija pavisam maziņš, bet jau ātrs rāpotājs. Nākošreiz ar abiem tikāmies pēc gada, kad ārā jau bija ziema un Tomiņš nu prata arī aizskriet prom. Un nu ir pagājis vēl viens gads, pienākušas pirmās pavasarīgās dienas, tiekmaies tajā pašā parkā un re, Toms jau brauc ar riteni! Līga kā jau ierasts skrien tik pakaļ savam fiksajam puisim un es viņiem abiem līdzi - lai taptu jau trešā mūsu kopīgā fotosesija! :)

18 · 03 · 2018

Marikas punča sesija

Ja ārā laikapstākļi nav pārāk piemēroti punča sesijām, tad tās pilnīgi noteikti var plānot arī savās mājās. Kur ir gan mīļākā tējas krūze, gan visa rotu kolekcija, ko ērti piemeklēt apģērbam uz vietas, kā arī - galu galā, mes māās vienmēr jūtamies labāk un mīļāk...